13. Srpska fizička olimpijada

Dragi takmičari, 13. Srpska fizička olimpijada će biti održana 24. i 25. aprila na Fizičkom fakultetu u Beogradu. Spisak učesnika možete videti ovde.

Pre takmičenja molimo učenike da pročitaju opšta uputstva.

Preliminarna satnica 13. Srpske fizičke olimpijade:

Sreda, 24. april (Fizički fakultet, Cara Dušana 13)

• 8:30 Svečano otvaranje
  • 9:00-14:00 Eksperimentalni zadatak
  • 18:00 (orijentaciono) Preliminarni rezultati i početak žalbi

Četvrtak, 25. april (Fizički fakultet, Cara Dušana 13)

• 9:00-14:00 Teorijski zadaci
  • 18:00 (orijentaciono) Preliminarni rezultati i početak žalbi
  • 21:00 (orijentaciono) Konačni rezultati, proglašenje nagrađenih i članova ekipe Srbije za IPhO.

Važno obaveštenje: I ove godine DFS neće obezbediti smeštaj i pokriti putne troškove za učenike i profesore koji nisu iz Beograda, pre takmičenja. Ipak molimo sve da sačuvaju karte za prevoz, a za gorivo i smeštaj da uzmu gotovinske račune. Računi treba da glase na: Društvo fizičara Srbije, Cara Dušana 13, Beograd (PIB 107450409). Račune možete da pošaljete na adresu Društva, za slučaj da sredstva budu naknadno isplaćena. Svim učesnicima se izvinjavamo zbog ove  neprijatnosti.

Ovaj unos je objavljen pod Obaveštenja. Zabeležite stalnu vezu.

Zatvoreno za komentare.