Крај мандата Комисије за такмичења

Драге колегинице и колеге, професори и такмичари,

На седници Одељења за средње школе Друштва физичара Србије, одржаној у Суботици 22. марта ове године, председник ДФС-а је изјавио да је председнику Комисије за такмичења ученика средњих школа истекао мандат. Од тада није било никаквих назнака да се припрема избор нове Комисије. Према незваничним информацијама које имамо ове недеље, на електронској седници УО ДФС-а је изабран нови председник Комисије за тачкмичења ученика средњих школа.

Свима са којима смо сарађивали током ове четири године најискреније се захваљујемо, професорима физике у школама и такмичарима.  Пре свега хвала вам на стрпљењу, поверењу и коректном односу. Посебно се захваљујемо професорима из школа и ученицима који су имали врло прецизне и коректне примедбе. Када се све сагледа мислимо да је ово био успешан период у такмичењима из физике. Чланови комисије су уложили огроман труд и показали завидно знање приликом припреме оригиналних задатака на свим нивоима такмичења. Хвала свима који су тај труд, рад и резултат препознали.

Новом председнику и новој Државној комисији желимо успешан рад.

Државна комисија за такмичења из физике ученика средњих школа