Ostavka Komisije za takmičenja učenika srednjih škola

Dragi takmičari, koleginice i kolege profesori, prijatelji fizike,

Obaveštavamo vas da članovi Komisije za takmičenja učenika srednjih škola Društva fizičara Srbije (DFS), kao i njen sekretar i predsednik podnose ostavke zbog nemogućnosti da dalje valjano i kvalitetno obavljaju svoje dužnosti na organizaciji takmičenja.

O detaljima je obavešteno rukovodstvo DFS.

Iskreno se nadamo da će se problemi u funkcionisanju DFS i organizaciji takmičenja rešiti i budućoj komisiji za takmičenja omogućiti nesmetani rad.

Svim učenicima i nastavnicima se zahvaljujemo na izuzetnoj saradnji u protekle dve školske godine.

Tekst ostavke sa potpisima članova komisije možete preuzeti ovde, a izveštaj o radu komisije u prethodne dve školske godine ovde.

S poštovanjem,
Aleksandar Krmpot, naučni saradnik Instituta za fiziku u Beogradu
predsednik komisije za takmičenja za učenike srednjih škola Društva fizičara Srbije