Organizatorima okružnog takmičenja

Poštovani organizatori okružnih takmičenja, zadaci za takmičenje su poslati u ponedeljak 4. marta školskim upravama. Molimo vas kontaktirajte školsku upravu koja je nadležna za vaš okrug radi dogovora oko preuzimanja zadataka. Spisak školskih uprava možete naći na ovoj stranici.

Propratno pismo koje ćete dobiti uz zadatke možete učitati ovde.

Molimo imajte u vidu da se po kalendaru opštinsko takmičenje održava 9. marta i da se mora održati u svim okruzima u isto vreme.

Od ove godine Državna komisija za takmičenja je omogućila da se do zadataka dođe i elektronskim putem. Uz zadatke dobićete pristupnu lozinku kojom ćete 24 sata pre početka takmičenja biti u mogućnosti da pristupite zadacima u elektronskoj formi kako biste ih eventualno odštampali u boljoj rezoluciji ili u boji. Takođe, na ovaj način mogu doći do zadataka na jezicima nacionalnih manjina na koje su prevedeni.

Rezultate takmičenja i ove godine elektronskim putem skupljamo. Više na stranici.