Организаторима окружног такмичења

Поштовани организатори окружних такмичења, задаци за такмичење су послaти у понедељак 4. марта школским управама. Молимо вас контактирајте школску управу која је надлежна за ваш округ ради договора око преузимања задатака. Списак школских управа можете наћи на овој страници.

Пропратно писмо које ћете добити уз задатке можете учитати овде.

Молимо имајте у виду да се по календару општинско такмичење одржава 9. марта и да се мора одржати у свим окрузима у исто време.

Од ове године Државна комисија за такмичења је омогућила да се до задатака дође и електронским путем. Уз задатке добићете приступну лозинку којом ћете 24 сата пре почетка такмичења бити у могућности да приступите задацима у електронској форми како бисте их евентуално одштампали у бољој резолуцији или у боји. Такође, на овај начин могу доћи до задатака на језицима националних мањина на које су преведени.

Резултате такмичења и ове године електронским путем скупљамо. Више на страници.