Poslati zadaci za opštinsko takmičenje

Poštovani domaćini opštinskih takmičenja, zadaci za takmičenje su poslati u ponedeljak 11. februara školskim upravama. Molimo vas kontaktirajte školsku upravu koja je nadležna za vašu opštinu radi dogovora oko preuzimanja zadataka. Spisak školskih uprava možete naći na ovoj stranici.

Propratno pismo koje ćete dobiti uz zadatke možete učitati ovde.

Molimo imajte u vidu da se po kalendaru opštinsko takmičenje održava 17. februara i da se mora održati u svim opštinama u isto vreme.

Od ove godine Državna komisija za takmičenja je omogućila da se do zadataka dođe i elektronskim putem. Uz zadatke dobićete pristupnu lozinku kojom ćete 24 sata pre početka takmičenja biti u mogućnosti da pristupite zadacima u elektronskoj formi kako biste ih eventualno odštampali u boljoj rezoluciji ili u boji. Takođe, oni koji se nisu do
roka javili, na ovaj način mogu doći do zadataka na jezicima nacionalnih manjina na koje su prevedeni.